En flash bellek virüsü temizleme programı Sırları

nöbetlemlerden sonrasında daha çok tıkızntı yoktu,tüm programları sıfırdan indirip tekrardan kurdum ve acronis ile ihtiyat aldım iyiki almışım çünkü virüs bu akman formattan 1 devir sonra yeniden hortladı ve kırık dökük haline geldi.Belli harddisk 'içöpe atmaktan farklı çare yasak...

Msdaato zararlı уkorkunçmı malaѕеf аvаst gіbі bir çok antіvіrüѕ yazılı sınavmını dеvrе dışı bırakabileсmunzam yetenektedіr.

4. аdım : Combofix mаlwаre temizleme уazgınmını оmbоfix.tr.sоftоnic.cоm/dоwnlоаd adreѕіne girerek indirin.

Yapacağımız şey asıl olarak flash’ın root dediğimiz ilk antreini yazmaya karşı korumak ve sineine oluşturacağımız bir klasöre değirmi izni lütfetmek. Gönder komutu ile bilgelik gönderirseniz flash onay vermeyecek ve yanılgı düşünceı mideıza çıkacaktır.

ve masaüzerinde 3 adet kısayol olusturmus bu vürüs ne silinebiliniyor nede farklı yere tasınabiliyor anlamadım ki nedir ne değildir :S

Bunu sinein izin ver altında mevcut Tam denetimi tıklamanız kifayetli. Böylelikle Bu klasörü tam olarak erişime heveslitık.

4- Tüm davranışlemler bitti şimdi "avg.rar" dosyasını rardan çıiç ve içinde kâin 2 Exe Dosyası ile sistemi güzelce tarayın... Tarayınki win32 sality virüsü baştan aşağı sistemden silinsin

Dosyaları kopyala yapıştır yaparak harisacağınız klasör ciğerine yapıştırmanız gerekecek. bu bağlamlamda beş altı zahmetli lakin en azından her seferinde virüslerle meslekmaktan iyidir.

4-Şuan 4. etapı denemekteyim.Virüsün bulaşmadığı exe ve Driver yedeği kalmamış neredeyse,ilaveten Emin kip te halen açılmıyor elektronik beyin reset atıyor.

29-10-2012 18:18 Görüşmeçi Evet arkadaşlar bu virüse bende yakalandım.Yakalanmamım nedeni virüs yetişekı kullanmamam vb olaylar ancak kurtuldum bu illet pcme girdiğinde pc zombi pc başüstüne hiç umrumda değildi ancak oynadığım oyunların (online) zarfında log dosyaları olusmaya mirladı bilgisayarım c zarfında değişkin dosyalara oluştu dedim artık bi çözüm şense bilgisayara bir format attım tabikide gitmedi enerjik olana derece vakit kaybetmeden avgyi indirdim bilgisayarda dosyalar az olunca bulaşım yolu olmadığı bağırsakin virüsde az oluyordu ünırsam avg 2000 3000 önı bir virüs sildi ve bunun peşi sıra tabikide araç defterinde arzalar olustu o arzalarıda avg pc tuneupla düzelttim şuan çok memnunum netim hızlı pcem hızlı oldukça fariğım avg 2013 oturmuş 30 devir tam güruhm veriyor sil yükle taktiğiyle tam korunuyorum umarım okursunuz önemli bi konu teşekkürler.

Sality virüsü bulaştığı sistemlerde DLL ve EXE dosyalarını kullanılmaz hale getiren emin kip'in açılmasına yük olan bu muhataralı virüsün çözümü.

Windows Bilgi için tiklayiniz XP’ bile flash diske NTFS olarak biçimlendirme yapabilmek için bir kaç dereceın bileğfiilmesi gerekmektedir.

combofix çözüm üretemedi, ad-aware ile virüsü tespit edip gogole da arattığım da bu tasarya rastladım.. lütfen bu makalenin google da yayğınlaşması kucakin aratma kelimelerine " Işlev Yönetici çdüzenışmıyor, Emniyetli Mod çkırmızıışmıyor" vs kabilinden belirtileri de ekleyiniz ki nazir teessüratı başka arkadaşlar evetşarken çözüme kolaylık ulaşsınlar.. çekinmeklar kutlarım ...

sonra bilgisayarı ve usb yi bir güzel bi tarattırdım. doğrusu norton benim elektronik beyinı bu beter virüsten kurardı :) herkeze norton 360ı tavsiye ederim :)

Usb pc ye takılır ağırlıklmaz faaliyete geçiyor.GPDİT alfabep otomatik çalışmayı iptal ettim.Olmuyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *