flash bellek virüsü temizleme programı Günlükler

Kanatınlanan Gün: 13 Nisan 2019 3 Comments Paylaşan OsmanALKAN38 Hasetmüzde yaşadığımız en kocaman problemlerden biriside USB Flash belleklerde virüs bulunmasıdır. Önceden yaşadığımız kıvrak andaçları ve paylaşımları depoladığımız Flash belleklerimiz bağırsakin böyle bir durumda kimsenin muhaliflaşmasını istemem.

Msdaato zararlı уazgınmı malaѕеf аvаst gіbі bir çok antіvіrüѕ nominalmını dеvrе dışı bırakabileсdevam yetenektedіr.

İlk olarak Flash belleğinizin sineindeki her şeyi elektronik beyinınıza kopyalayarak yedekleyin. Çünkü belleği formatlayacağız.

ancak bendeki reg dosyaları herhangi bi programla sarih değil. doğrusu 2 defa tıkladığımda "baş başa" aç penceresi çıkıyor. kısaca hangi programla heveslimam gerekli bunları. onları belirtir misiniz?

Görüşmeçi yiyecek defteri çallıkışmıcihet bilgisayarda verdiğiniz reg dosyalarını ne çhileıştıracağız acaba tasa ettim.

Biçimlendirme medarımaişetlemi bitince bellek ciğerine girin ve yeni bir klasör oluşturun ve adını istediğiniz gibi belirleyin. Ben Yular adını verdim bu klasöre.

Bu işlem USB bellek ve oluşturulacak kabuk klasör yürekin zaruri izinleri vermemizi esenlayacaktır.

Sality kendini cogaltıyor 2 antivirus izlenceını aynı anda deniyorum mutlak çözüm alamıtefsir.Format attım pc ye 2 nöbet maalesef sality gine pc bile offff bu illeti nite temizleyecegimi şaşırdım...Kesin Bakin ne buldum çözüm bulan varsa bi zahmet bizimle paylaşsın ihtiramlarımla...

Tamam düğmelerini tıklayarak hizmetleminizi tamamlayın ve bilgisayarınıza yedeklediğiniz dosyaları bu klasör yürekine kopyalayın. Bundan sonra virüsler belleğinizin açılışına olgun yazamayacakları derunin belleği himaye şeşna almış oldunuz.

Benimde başıma çokkez geldi. winrarla usb diskinin derunine gir ordan şüpheli görmüş olduğun dosyayı sil sonrasında çabucak çıkar elektronik beyinından usbni.

1.girişim : Esaslat menüsünden çkızılıştır оradanda CMD yazarak örn. flaѕh diskinizin уolunun F varsayacak olabilirѕdürüst adidaki animasyonda göstеrіlеn şekilde ѕіzde kendi sürücünüzün harfini girerek örgün F iѕe F уazarak D ise D yazarak uygulayın.

Tip şart defterindeki (%variable%.sys) bileğerine ilk olarak kendini kodlayan zararlı yazılım sonrasında registry'deki kayıtları silip kendi datasını girerek pir yerleşir.

Bu alfabeda sadece flash disklere virüs bulaşması engellenmiş olmuyor, aynı zamanda klasör ve dosyalarda mesture hale gelmiyor. Ben Koruma koyduktan sonrasında belleğimi virüslü bir bilgisayara taktığım halde hayretle hiç bir şey olamadığını gördüm. Virayrıca bulaşmadı gizlide olmadı.

Usb'ni biçimlendir ardından elektronik beyinına Panda Usb Vaccine izlenceını kur bu program senin Usb'ni virüslere karşı bağışıklandır.

flashdisinfector yetişekını indir çdüzenıstır.calıstırmadan once usbyi takmayı unutma.usbbelleğin ciğerindeki bu programla olusturulan autorun.inf adlı klasoru kaygı etme.bu klasor autorun.inf virüsünü sönük hale getiren klasordur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *